Gtc | Pulksteņi un dāvanas - interneta veikals www.pulkstenis.lv
  Pulksteņi » Katalogs » Vispārējie tirdzniecības noteikumi Kā mūs atrast?  |  Kontakti  |  Mans konts  |  Iepirkumu grozs  |  Uz kasi   
Katalogs
Ražotāji/Zīmoli
Armani
Casio
CéCi
Cheeky
D.Factory
Esprit
GANT
gooix
GUESS
Haas & Cie
KAOZ
Lee Cooper
Lorus
Michael Kors
MISAKI
OBAKU
Pierre Cardin
PUMA
Q&Q by CITI..
TFA
Time Force
Jaunākās preces Tālāk
337 (LR416SW; SR416SW) Sony pulksteņu baterija
337 (LR416SW; SR416SW) Sony pulksteņu baterija
2.15€
Informācija
Kontakti
Kā mūs atrast?
Kā iepirkties?
Piegāde/apmaksa
Tirdzniecības noteikumi
Garantija/drošība
Vērtīgi zināt
Citi mūsu veikali
pulkstenis.com
priekam.lv
Vispārējie tirdzniecības noteikumi Vispārējie tirdzniecības noteikumi
Piegāde  Latvijas teritorijā

 • Apdrošināti sūtījumi ar „Latvijas Pasta” EXPRESSPASTU (pasūtījumiem virs 120 EUR piegāde bezmaksas, līdz 120 LEUR piegāde EUR 4,30  ieskaitot 21% PVN). Izsūtīto preci Jūs jāsaņem nākamajā darba dienā līdz plkst.17.00.  Ja par veikto maksājumu esat paziņojis iepriekš un maksājums mūsu kontā ienācis līdz pulksten 10, tad prece tiek izsūtīta naudas ienākšanas dienā.
 • Piegādes laiks būs ilgāks, ja izvēlēsities pēcapmaksu (EUR 7,- ieskaitot 21% PVN), jo pirms preces izsūtīšanas mums būs jāpārbauda Jūsu personas dati un norādītās adreses esamība. Ja Jūsu sniegtajai informācijai apstiprinājumu negūsim, paturam tiesības pasūtījumu anulēt.
 • Ja preces piegādes brīdī nebūsit sastopams norādītajā adresē, kurjers ar Jums sazināsies pa tālruni. Ja nebūsit sazvanāms vai norādītajā adresē nevarēsit ierasties, Jums tiks atstāts paziņojums ar norādītu tālruņa numuru, pa kuru sazināties ar EXPRESSPASTU. Ja nebūsit sastopams un sazvanāms 10 diennakšu laikā - sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz veikalu. Šādā gadījumā sazinieties ar mums - informēsim, kā preci saņemt.


Piegāde Rīgā


 • Apdrošināti sūtījumi ar „Latvijas Pasta” EXPRESSPASTU (skat. iepriekš);
 • Pasūtījumu norādītajā adresē Jums piegādā veikala kurjers;
 • Izvēloties norādi "Rezervēt/Saņemt birojā" - pasūtījumu varat saņemt un norēķināties par to mūsu birojā Rīgā, Brīvības gatvē 195-23, iepriekš vienojoties par vēlamo laiku.


Apmaksa:


 • Preču apmaksas pamata veids ir bankas pārskaitījums. Tas ir ātrs, viegli izsekojams, drošs un lēts apmaksas veids, ja to veic ar SMS vai Internetbankas palīdzību. Mūsu uzņēmuma konts ir SEB Bankā, līdz ar to pārskaitījums no SEB Bankas mūsu kontā nonāk tajā pašā darbadienā, no citām bankām tas var ilgt 1- 2 darbadienas.
 • Ja kādu iemeslu dēļ EXPRESSPASTA piegādei nevēlaties veikt priekšapmaksu, Jūs varat izvēlēties arī pēcmaksas sūtījumu. Tādā gadījumā gan jārēķinās ar lielākām izmaksām (EUR 7,- ieskaitot 21% PVN).
 • Ja izvēlaties preci rezervēt un saņemt pie mums birojā - to pēc apskates varēsit iegādāties, maksājot skaidrā naudā, saņemot visus pirkumu apliecinošos dokumentus.


Atteikšanās no pasūtījuma:

 • No pasūtījuma Jūs varat atteikties jebkurā tā stadijā, arī 30 dienu laikā pēc preces saņemšanas - to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas.
 • Ja, saņemto preci apskatot kurjera klātbūtnē, konstatēsit, ka tā, kaut kādu iemeslu dēļ, Jūs neapmierina, kurjers sastādīs aktu un prece oriģinālā iepakojumā ar pavaddokumentiem tiks sūtīta mums atpakaļ. Sūtījumu apmaksās veikals. (Lai izvairītos no šādiem pārpratumiem, jau iepriekš aicinām rūpīgi izpētīt katra modeļa detalizēto aprakstu, īpaši, attiecībā uz pulksteņa izmēriem).
 • Ja, neskatoties uz preces detalizēto aprakstu, 30 dienu laikā izlemsit to atdot veikalam - sūtīšanas izdevumi būs jāsedz Jums. Mēs sagaidām, ka šajā gadījumā Jūs preci tikai pielaikosit, pārbaudīsit tās darboties spēju, un atdosit tādu, kādu saņēmāt, ieskaitot iepakojumu un aizsargplēves. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.
 • Mēs rūpīgi sekojam, lai prece no veikala tiktu izsūtīta nevainojamā kvalitātē. Ja tomēr iegādātajai precei 30 dienu laikā konstatēsit kādu tehnisku defektu vai nepilnību (skat. sadaļu Garantija/drošība), pēc saskaņošanas ar mums (pietiek ar e-pasta vēstuli un mēs Jums nosūtīsim detalizētu instrukciju), sūtat to atpakaļ uz veikalu. Šādā gadījumā Jums ir tiesības prasīt preces nomaiņu vai naudas atdošanu, un sūtījumu apmaksā veikals. Ja defekts neatbildīs garantijas nosacījumiem (skat. Garantija/drošība), pēc tā novēršanas Jūs saņemsit preci ar pēcapmaksu, kas atbildīs bojājuma novēršanas summai un sūtīšanas izdevumiem.


Naudas atmaksa:

 • Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi. Ja Jūs maksājāt pēcapmaksu, naudu varēsit saņemt savā pasta nodaļā vai Jūsu bankas kontā.
 • Iepriekšminētajos Preču atpakaļatdošanas gadījumos pēc preces pārbaudes, kam mēs rezervējam 5 darba dienas, veikals naudu pārskaita nekavējoši, ja prece atdota tādā pašā stāvoklī kā izsūtīta.  

 

Dāvanas.

Ar mūsu veikala starpniecību varat ne tikai iegādāt, bet kādam arī piegādāt lielisku dāvanu. Kā to izdarīt?
 • Vispirms izvēlieties iecerēto dāvanu.
 • Jums ir iespēja izvēlēties arī dāvanai piemērotāko iesaiņojumu – dāvanu maisiņu (ja dāvanu pasniegsit pats), vai pilnībā iesaiņotu dāvanu (skat.Dāvanu iepakojums). Dāvanu iepakojums jāliek grozā kopā ar izvēlēto preci.
 • Ja dāvanu nepasniegsit pats, bet to jānogādā kurjeram, neaizmirstiet bez savas – pircēja adreses, norādīt arī piegādes – dāvanas saņēmēja - adresi.
 • Dāvanas sūtīšanai piedāvājam tikai vienu samaksas veidu – priekšapmaksu.
Turpināt
Latvian Russian English Deutsch Lithuanian Estonian
Mans grozs Tālāk
Grozs ir tukšs
Ātrā meklēšana
 
Ievadiet meklējamo vārdu
Paplašinātā meklēšana
Akcija! Tālāk
gooix Adissa Classic L Silver Black
gooix Adissa Classic L Silver Black
79.00€
49.00€
Partneri
i-light.lv
Atsauksmes Tālāk
gooix Deluca Black Black
Pulkstenis perfekti piemērots gan klasiskam uzvalkam, gan i ..
4 no 5 zvaigznēm
Reklāma


Līzinga partneri
lateko leasing

Salidzini.lv logotips