Pulksteņi un dāvanas - interneta veikals www.pulkstenis.lv | vērtīgi zināt...
  Pulksteņi » Katalogs » Vērtīgi zināt... Kā mūs atrast?  |  Kontakti  |  Mans konts  |  Iepirkumu grozs  |  Uz kasi   
Katalogs
Ražotāji/Zīmoli
Armani
Casio
CéCi
Cheeky
D.Factory
Esprit
GANT
gooix
GUESS
Haas & Cie
KAOZ
Lee Cooper
Lorus
Michael Kors
MISAKI
OBAKU
Pierre Cardin
PUMA
Q&Q by CITI..
TFA
Time Force
Jaunākās preces Tālāk
Korpuss/plastmasas aizsegs mehānismam 100/120mm
Korpuss/plastmasas aizsegs mehānismam 100/120mm
0.60€
Informācija
Kontakti
Kā mūs atrast?
Kā iepirkties?
Piegāde/apmaksa
Tirdzniecības noteikumi
Garantija/drošība
Vērtīgi zināt
Citi mūsu veikali
pulkstenis.com
priekam.lv
Vērtīgi zināt... Vērtīgi zināt...
Vērtīgi zināt
 

Ko der atcerēties!

 Meistari iesaka:

 • Pārbaudīt pulksteni un veikt tā tehnisko apkopi reizi četros gados;

 • Vairumam kvarca pulksteņu bateriju mainīt ik pēc diviem gadiem;

 • Nemainīt pulksteņa datumu laika posmā starp 09.00 un 03.00 – šai laikā visi zobrati pārvietojas, lai datums mainītos automātiski;

  

Nav ieteicams:

 • atstāt pulksteni uz rokas, ejot gulēt - sviedri uz rokas var bojāt korpusu un blīves;

 • atstāt pulksteni uz rokas, ejot dušā - karsts ūdens, strūklas spiediens, mazgāšanās līdzekļi var bojāt pat hermētisku pulksteni;

 • atstāt pulksteni uz rokas, ejot pirtī – gaisa mitrums, krasā temperatūras maiņa var deformēt korpusu, iespaidot hermētiskumu;

 • pakļaut pulksteni straujām temperatūras maiņām pludmalē – uz mehānisma veidosies mitruma kondensācija;

 • turēt pulksteni pie magnētisma avotiem – magnētiskie lauki var iespaidot pulksteņa gaitu;

 • atstāt pulksteni uz ilgāku laiku aukstumā;

 • nēsāt mehānisko pulksteni ar automātisko uzvilkšanu uz pārāk vaļīgas pulksteņa siksnas – lieku kustību dēļ tas sāk atpalikt;

 • vienu ādas siksniņu valkāt ilgāk par gadu – tā noveco mitruma, sviedru un saules ietekmē;

 • pulksteņus ar zeltījumu pakļaut regulārai berzei gar rupju audumu, nelīdzenām un netīrām virsmām, ķīmisku vielu (kosmētikas) un sviedru ietekmei;

 • nav ieteicama pulksteņa saskare ar smiltīm, akmens un citām cietām virsmām; paturiet prātā - nav neplīstošu un nesaskrāpējamu pulksteņa stiklu un korpusu;

---------------------------------------------------------------------------------------

Pulksteņu modes tendences

VISI CEĻI VED UZ BĀZELI...

Sešas izstāžu zāles 160.000 kvadrātmetru kopplatībā, 100.000 apmeklētāju - ikgadējais Bāzeles pulksteņu tirgus ir ne tikai pasaules vadošo rūpnieku un zīmolu tradicionāla tikšanās vieta, bet gada notikums pulksteņrūpnieku kalendārā, pasaules galvenā vitrīna viņu produktam un labs barometrs norisēm pasaules pulksteņu tirgū. Šogad Bāzeles gadatirgus – nedaudz rezervētāks kā citu gadu, tomēr pārspējis iepriekš izskanējušās krīzes gada pieticīgās prognozes. Tendences visnotaļ optimistiskas – pulksteņu industrija sāk atgūties no pasaules finanšu krīzes, kas vissmagāk skārusi pērnajā pavasarī. Kā visur pasaulē, arī šajā sfērā notiek vērtību pārvērtēšana – atgriešanās pie patiesām vērtībām, attālināšanās no pēdējo gadu ārišķībām un ekstravagances. Jo īpaši attiecībā uz cenām. Klientiem tas nozīmē vairāk paļauties uz zināmiem zīmoliem ar stabilu reputāciju, tirgotājiem un ražotājiem apzināties, ka cilvēki vēlas saturu un kvalitāti, mazāk spožu ekstravaganci – gatavi maksāt par pulksteni, nevis tā vārdu.

 

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TENDENČU TOP 6

Ekspertu rezumē - radošajiem meklējumiem nav robežu. Viss, kas kaut teorētiski iespējams dizaina ziņā, tiek meklēts, mēģināts un īstenots. Materiāli un tehnikas tiek miksētas, apvienotas. Tomēr dominē joprojām klasika - liels, pārsvarā apaļas formas pulkstenis ar plašu, visai askētisku ciparnīcu, plāns un gana elegants.

Top 1. – XXL
Jo lielāks, jo labāks - gan vīriešu, gan sieviešu pulksteņu modē joprojām aktuālākais sauklis. Liela izmēra, lielas formas – laikrādis, kas piesaista uzmanību vienmēr un visur.

Top 2. - Tonneau forma
„TV ekrāna” formas pulksteņi – joprojām aktuālākie no taisnstūru formas modeļiem.

Top 3. – Retro dizains
Nostaļģijas iedvesmoti pulksteņu ražotāji jauno modeļu dizaina paraugus meklē savā arhīvā... Klasisks retro skats, mehāniska kustība – klasiska vērtība - mūžīga kā Chanel stepētās rokassomas.

Top 4.- Skeletons
Pulksteņu kolekcionāru iecienītākie modeļi. To skaistums un vērtība nav spožumā un ārišķībā.

Top 5. - Titāns
„Karstais” materiāls titāns ar savu antracīta pelēko tonējumu atkal ir popularitātes virsotnē – lieliskā kombinācijā ar ādu un citiem sakausējumiem.

Top 6. – Košas krāsas
Spilgtums, krāsu bagātība – pozitīvam noskaņojumam un smaidam. Arī pulksteņu mode dod savu artavu krīzes nomācošajā gaisotnē, tomēr atgādinot, ka melns un balts ir krāsas, kas nekad neizies no modes. Varbūt tāpēc tik daudz stilīgi melnu un baltu laikrāžu bija skatāmi arī pēdējo gadu „BaselWorld” gadatirgos.

Eksperti apstiprina tuvākās nākotnes tendences pulksteņu dizainā. Tiekšanās pēc dārgmetālu – zelta, platīna, palādija pulksteņiem nu jau labu laiku kā sasniegusi apogeju un to pamazām nomaina interese par funkcionāliem, mūsdienīgiem materiāliem, piemēram, keramikas, carbona, integrēta kaučuka. Nākotnes tendence – dažādu materiālu kombinācijās. Mehānismu jomā dizaineri un konstruktori sliecas izpatikt klientu vēlmēm – ieraudzīt, saprast un baudīt to, kas “lācītim vēderā” – atklājot skatam dažādu mehānisma daļu funkcionēšanu. Mehānismi kļūšot vēl krāsaināki. Ne tāpēc, lai košāk, bet gan, lai vēl vairāk akcentētu daudzu, sīko mehānisma detaļu saistību un darbību. Krāsaināki kļūšot arī pulksteņu korpusi.
--------------------------------------------------------------------

SKAISTUĻU PARĀDE - 2009


Divi simti 2009. gada modeļu, no tiem 40 finālisti un 3 laureāti -  pērnā gada 28. oktobrī pulksteņu skaistuma skati “Hotel Intercontinental” Ženēvā apmeklēja vairāk nekā 500 prominentu viesu, lai noskaidrotu 2009. gada balvas saņēmējus. Konkurss, ko organizē žurnāls Montres Passion Watch, iezīmēja acīmredzamu tendenci - ekonomiskā krīze rosinājusi ražotājus atgriezties pie klasiskām vērtībām - modeļiem, kas savas vienkāršības dēļ gan ražotājam, gan lietotājam problēmas neradīs. Ar vecu dziesmu jaunās skaņās triumfējā Vacheron Constantin modelis Historiques American 1.921 – klasiskā un oriģinālā lielisks sakausējums.

Otrais 2009. gada īpašais modelis - Çorum Ti-Bridge – savdabīgi izaicinošs citu aktuālu tendenču atspulgs – titāns, skeletons, toneu.

Trešais īpašais – Montblanc Nicolas Rieussec hronogrāfs Monopoussoir – klasisks hronogrāfs ar „rozīnīti” gardēžiem.


Ar klasisku pieeju – atturīgu eleganci – sieviešu pulksteņu sacensībā laurus plūca Cartier "Baignoire Grand modele" , kas ieguva 2009. gada Ladies Watch balvu.


Tradicionālajā tautas balsojumā pārliecinošās līderpozīcijās gan ierindojās cits - Pershing Asteria hronogrāfs Parmigiani Fleurier

Jau pēc divām nedēļām, novembra vidū, uz Ženēvas Lielā teātra skatuves tika godināta 2009. gada Grand Prix ieguvēji. Spoža laikrāžu parāde, ar spožiem laureātiem. Uzvaras fanfaras un gada galveno balvu saņēma vācieši – A.Lange & Söhne’s ar pulkstenis Lange Zeitwerk.
GP-2009 uzvarētājs – A.Lange & Söhne’s Lange Zeitwerk. 
Modelis „Lecošie cipari” laiku attēlo divu logu displejā – viens stundām, otrs minūtēm. Mehānisma darbību nodrošina 3 diski. Apakšā sekunžu rādītājs, augšā gaitas rezerve. Uzvelkams ar roku. (no 50.000$)

GP-2009 Sporta pulksteņu klasē - Richard Mille’s Diver’s Watch RM 025 -Nirēju pulkstenis. Uzvelkams ar roku. Mehānisms ar turbijonu - aprīkots ar visiem iespējamām tehnikas inovācijām un materiāliem, 70 stundu gaitas rezerve . (no 100.000$).

GP-2009 Vīriešu pulksteņu klasē - Audemars Piguet’s modelim Jules Audemars  267 detaļas, 950 platīns, mazā sekunde, gaitas rezerve, rokas uzvilkšana, 43,200 rotācijas minūtē, divreiz vairāk nekā parastiem mehānismiem – nodrošina augstāku precizitāti (250 000 $).

GP-2009 Sieviešu pulksteņu klasē - Piaget’s Limelight Twice One watch – asimetrisks dizains, 2 laika zonas, ciparnīcas uz abām pulksteņa pusēm. Kvarca mehānisms.106 briljanti. (no 50.000$)

GP-2009 Dizaina klasē - Harry Winston Opus 9 Series – radīts sadarbībā ar vairākiem neatkarīgiem augstākās klases pulksteņmeistariem. Dimanti un rubīni nav tikai dekoratīvi, bet funkcionāli elementi laika nolasīšanai – uz divām paralēli rotējošām stundu/minūšu ķēdēm. Limitēta sērija – 100 gab. (180.000$)

GP- 2009 Sarežģīto pulksteņu klasē - Greubel Forsey’s Double Tourbillon Technique. Divi turbijoni vienā pulkstenī . Iekšējais turbijons – 1 rotācija 1 mūtē, ārējais – 1 rotācijas 4 minūtēs. 385 mehānisma detaļas , no tām 128 – turbijonos. Gaitas rezerve 120 stundas. (no 200.000$)

GP-2009 Juvelieru pulksteņu klasē - One Million $ Black Caviar Bang.
Hublot 1 miljonu dolāru vēratais pulkstenis izgatavots vienā eksemplārā. Vairāk nekā 2000 stundu juvelieru un pulksteņmeistaru darba auglis. 544 īpaši reti briljanti, 34,5 karāti.

 Protams, skaistuļu parādes, lai cik svarīgu iestāžu, cik prestižu žūriju izvēlētas, nevar pretendēt uz absolūtu objektivitāti, jo žūrijas locekļu profesionālā darbība nenoliedzami ir saistīta ar pulksteņu biznesu un viens no atslēgas vārdiem ne tikai nozarē, bet arī cīņā par atzītākā titulu ir – nauda. Tomēr priekšstatu par aktuālo, apjausmu par tendencēm varam gūt. Un to, ka visi nominanti ir skaistuļi, noliegt grūti.

Turpināt
Latvian Russian English Deutsch Lithuanian Estonian
Mans grozs Tālāk
Grozs ir tukšs
Ātrā meklēšana
 
Ievadiet meklējamo vārdu
Paplašinātā meklēšana
Akcija! Tālāk
ESPRIT, ES1L057M0055 Gold
ESPRIT, ES1L057M0055 Gold
129.90€
69.00€
Partneri
i-light.lv
Atsauksmes Tālāk
Q&Q Retro digital M173J026Y UNI
Ātra piegāde. Pulkstenis atbilst aprakstam, ļoti viegls, ..
4 no 5 zvaigznēm
Reklāma


Līzinga partneri
lateko leasing

Salidzini.lv logotips